A B O U T ME

Jestem Dominika, rocznik 99, mieszkam w małopolskim Oświęcimiu, witam Cię w moim małym, internetowym świecie! ♥ 


Swoich sił w blogowaniu próbowałam już wielokrotnie. Tak naprawdę z tym wszystkim zaczęłam się bawić już około 8 roku życia, kiedy to blogosferę podbijał blog onet oraz blogi graficzne. Potem chciałam pójść w ślady Foki, która mimo zagranicznego pochodzenia oraz pisania w zupełnie niezrozumiałym dla mnie języku zatrzymała mnie u siebie od 2009 do dzisiaj. Jednak nigdy nie traktowałam tego co robię poważnie, bałam się też z tym ujawnić - to była przyczyna czemu to się nie udało. Dziś przychodzę z czymś bardziej profesjonalnym, z czymś w co wkładam całe serduszko oraz bez nastawienia, że nikt się nie może o tym dowiedzieć. Jestem dumna z tego co tworzę i nie mam zamiaru się z tym kryć, ba, chcę to jeszcze bardziej upubliczniać!

Co wam chcę tu przekazać? Przede wszystkim siebie. Co lubię, to kim jestem. Szczerość. Chcę nauczyć was, moich czytelników, że świat jest piękny, że pozytywne myślenie to wcale nie taka trudna sztuka, że uśmiech wcale nic nie kosztuje, że nie wymaga wysiłku. Dzielę się tu z wami moimi poglądami, moim podejściem do życia. Nie mam wyznaczonych przez siebie ram, nie mam wypisanego czego mam się trzymać, blog nie ma określonej tematyki. Jest to po prostu mój mały świat w którym oddaje wam siebie. 

Z chęcią wdaję się we wszystkie konwersacje idące drogą prywatną (czy publiczną). Zachęcam do kontaktu, dominika.plachta99@gmail.com 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że coś tu po sobie zostawiasz,
Miłego dnia życzę ♥